Archív Červenec 2017

() Vážený pane ministře, dozvěděla jsem se, že po všech peripetiích se k vojákům dostávají nosiče plátů Magnum TAC-1 na vojskové zkoušky. Chci Vás touto cestou požádat o bližší informace o průběhu zavádění a zkušeností s předmětnými nosiči plátů. Konkrétně: 1. Jak probíhají vojskové zkoušky a na co ...

() (Týden) Z čela kandidátky povede ODS do podzimních voleb v hlavním městě. Poslankyně a starostka Prahy 2 Jana Černochová je teď ale vidět spíše kvůli něčemu jinému. Jako střelkyně totiž bojuje za práva na držení zbraní, která chce omezit Evropská komise.

() Poslankyně Jana Černochová ve svém komentáři pro Denik.cz k přijetí novely ústavního zákona o bezpečnosti České republiky, mimo jiné uvádí, že "Přijetí této novely, která v rámci zákonných pravidel přiznává občanům ČR právo nabývat, držet a nosit zbraň i k naplňování úkolů zajišťování bezpečnosti ČR, považuji za krok správným směrem."

() (FORUM 24) Jana Černochová je starostkou Prahy 2 a současně poslankyní. Mezi její největší zájmy patří bezpečnost a obrana, což z ní často dělá největšího kritika současného ministra Stropnického a jeho způsobu řízení armády. Díky svému koníčku a jedné fotografii se zbraní se jednička na kandidátce pražské ODS stala terčem kritiky. Proč vlastně snímek vznikl, kde se v ženě najde obliba ve zbraních nebo jaké má ambice po volbách, prozradila Jana Černochová v rozhovoru na Barovce pro FORUM 24.