Média

() Hostem diskusního pořadu Českého rozhlasu Radiožurnálu byla 1. místopředsedkyně poslaneckého klubu ODS Jana Černochová.

() Na úvod chci uvést, že moje postoje k bezbřehému idealismu multikuluralismu jsou dlouhodobé. Jako důkaz Vám přikládám článek, který jsem publikovala na Pravém břehu, a ani s odstupem 1 roku a 3 měsíců bych na něm nezměnila ...

() David BOREK, moderátor: Slovo "teror" v latině znamená "strach" a po teroru v Paříži a v Belgii skutečně přišel strach nejen v západní Evropě, ale i v Česku. Otazníky okolo přistěhovalectví, riziko útoků, nové úkoly pro policii, tajné služby nebo politiky. Témata nejen pro dnešek. Události, komentáře začínají, ...

() Politické elity by se podle poslankyně Jany Černochové (ODS) měly konečně probudit ze snu. Na místě je obezřetnost a Evropa by měla být opatrnější v přístupu k imigraci. Jak dále uvedla Černochová v rozhovoru pro ParlamentniListy.cz, velké nebezpečí může představovat radikalizace lidí, kteří by jinak měli ke krajně pravicovým proudům daleko. „To by mohlo v nejhorším případě vést až k nepokojům či jakýmsi odvetným akcím,“ varuje.

() Andrej Babiš rád opakuje sumy, které jeho firmy odvádějí na daních, rád se dušuje, že nepobírá plat a přispívá na charitu. Skutečnost, že jeho firmy z veřejných peněz čerpají daleko více, než kolik do státní kasy přinášejí, ale sofistikovaně zamlčuje, řekla naší redakci poslankyně Jana Černochová.