Média

() (www.army.cz) Na Ministerstvu obrany se dnes koná Velitelské shromáždění náčelníka Generálního štábu Armády ČR k vyhodnocení hlavních úkolů armády v roce 2022. Níže najdete projev ministryně obrany Jany Černochové.

() (www.army.cz) Hrdinský čin parašutistů z operace Anthropoid rotmistrů Jana Kubiše a Jozefa Gabčíka, kteří přesně před 80 lety provedli atentát na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha, dokumentuje podle ministryně obrany Jany Černochové poslední slova výsadkářů o tom, že náš národ se nikdy nevzdá. Za úspěchem akce, jak prohlásila, stojí i zahraniční pomoc.

() (INFO.cz) Jednání zastupitelstva Prahy 2 začalo a hned po pár minutách jsme ho přerušili. Všichni jsme se namačkali do kanceláře starosty, který měl jako jediný starou televizi. Každou chvíli vypadával signál, ale koukali jsme na ni i tak v šoku a hltali každou informaci. Říkali, že ve vzduchu mohou být další letadla pilotovaná teroristy, která narazí do budov, tak jako v New Yorku a Washingtonu. Spekulovali, kde mohou ještě další teroristické skupiny zaútočit a co teď bude...