Média

() „Domnívám se, že s veřejností je třeba vést dialog, aby nepodléhala vlivu extrémistů a nacionalistů,“ říká poslankyně a členka výboru pro obranu Jana Černochová (ODS), která ostře odsoudila včerejší demonstraci proti imigrantům. Sama se přitom na počátku roku zúčastnila shromážděná iniciativy Islám v ČR nechceme, za což ji odsuzovali i někteří její straničtí kolegové.

() Jana Černochová v rozhovoru pro Parlamentní listy promlouvá o zbabělosti imigrantů a rázně účtuje s pokrytci s ústy plnými demokracie Poslankyně za ODS a starostka Prahy 2 Jana Černochová dle svých slov rozumí obavám veřejnosti ze současné masové migrace obyvatel třetího světa. Je přesvědčena, že by evropští lídři měli při hledání řešení naslouchat britskému premiéru Davidu Cameronovi. Navrhované kvóty na přerozdělování uprchlíků považuje Černochová za nesmysl.

() Personální politika ministra obrany Martina Stropnického se bohužel nedá označit jinak, než slovem chaos. Chápala jsem to na začátku, když přišel nově do funkce a chtěl si kolem sebe vytvořit svůj tým. Ale jak je možné, že za necelý rok a půl, tedy od ledna 2014, se na tak klíčových postech, jako je náměstek pro akvizice a náměstek pro ekonomiku, střídá již čtvrtý ...