Média

() (Euro) Miliardové prodražení armádních zakázek je velice znepokojivé, upozorňuje poslankyně Jana Černochová. Předsedkyně sněmovního branného výboru Jana Černochová (ODS) dobře ví, že česká armáda potřebuje modernizaci. Způsob, jakým nakupuje ministerstvo obrany pod vedením hnutí ANO, se jí však nelíbí. „Neustálé zdržování a odsouvání ministerstvu vytýkám a vytýkat nepřestanu," říká Černochová v rozhovoru pro týdeník Euro.

() (Náš region Praha) Co se musí změnit, aby se lidem v metropoli dobře žilo? Jak chce řešit rychle rostoucí počty drogově závislých, lidí bez domova a bezpečnost v pražských ulicích? A co udělat pro to, aby se Prahou dalo normálně jezdit? Na to jsme se zeptali poslankyně a starostky Prahy 2 Jany Černochové (ODS), kterou do podzimních sněmovních voleb vyslala koalice SPOLU.

() (CNN Prima News) Hrozí Evropě další velká migrační vlna? Jak se na ni připravit? A nakolik je dění v Afghánistánu bezpečnostním rizikem pro západní svět? To vše bylo tématem další předvolební superdebaty na CNN Prima NEWS. Tentokrát ve speciálu 360°: Hlas lidu diskutovali Jana Černochová (SPOLU), Jan Lipavský (PirSTAN), Robert Šlachta (Přísaha) a Libor Vondráček (Trikolora Svobodní Soukromníci).

() (www.securitymagazin.cz) Přinášíme rozhovor s poslankyní ODS Janou Černochovou, která je žhavou kandidátkou na post ministra obrany po letošních volbách do Poslanecké sněmovny. Jak by vedla ministerstvo a co jsou hlavní úkoly na této pozici pro další 4 roky? Dočtete se v našem rozhovoru.