Média

() (ČT 24 ) Po sobotní oslavě v teplickém hotelu skončí ve funkci krajský policejní ředitel Vladislav Husák. Schůzky politiků, byznysmenů a policistů téma Událostí, komentářů ČT24 pro předsedkyni výboru pro obranu a 1. místopředsedkyni poslaneckého klubu ODS Janu Černochovou.

() (Jan Ziegler; ziegler.blog.idnes.cz) Předsedkyně výboru pro obranu Poslanecké sněmovny PČR a starostka Prahy 2 Jana Černochová (ODS) obdivuje Izraelce za jejich bojovnost a vnitřní sílu. V značné míře národního uvědomění může být Izrael vzorem i pro Čechy. Poslankyně Jana Černochová také prosazuje přesun našeho velvyslanectví z Tel Avivu do hlavního města Izraele Jeruzaléma. Za svůj největší úspěch považuje rezoluce Poslanecké sněmovny ve prospěch Izraele, naposledy tu, která požaduje zařazení Hizballáhu na seznam teroristických organizací. Podle ní by Evropská unie měla přestat finančně podporovat palestinskou samosprávu. Chválí také proizraelskou politiku amerického prezidenta Donalda Trumpa.

() Můj rozhovor pro Rádio Z o Praze 2️⃣, jejích krásách a rozmanitosti, ale také o tom, jaké služby poskytuje naše radnice 🏫 a co jsme dělali v době pandemie. O práci ve výboru pro obranu 🙋‍♀️, o armádě ⚔️ i aktuálních událostech ve Spojených státech 🇺🇸. Příjemné Interview s Hankou Vítkovou v Rádiu Z, které sídlí jen pár kroků 🐾 od naší radnice 😊