Média

() (Náš region Praha) Co se musí změnit, aby se lidem v metropoli dobře žilo? Jak chce řešit rychle rostoucí počty drogově závislých, lidí bez domova a bezpečnost v pražských ulicích? A co udělat pro to, aby se Prahou dalo normálně jezdit? Na to jsme se zeptali poslankyně a starostky Prahy 2 Jany Černochové (ODS), kterou do podzimních sněmovních voleb vyslala koalice SPOLU.

() (CNN Prima News) Hrozí Evropě další velká migrační vlna? Jak se na ni připravit? A nakolik je dění v Afghánistánu bezpečnostním rizikem pro západní svět? To vše bylo tématem další předvolební superdebaty na CNN Prima NEWS. Tentokrát ve speciálu 360°: Hlas lidu diskutovali Jana Černochová (SPOLU), Jan Lipavský (PirSTAN), Robert Šlachta (Přísaha) a Libor Vondráček (Trikolora Svobodní Soukromníci).

() (www.securitymagazin.cz) Přinášíme rozhovor s poslankyní ODS Janou Černochovou, která je žhavou kandidátkou na post ministra obrany po letošních volbách do Poslanecké sněmovny. Jak by vedla ministerstvo a co jsou hlavní úkoly na této pozici pro další 4 roky? Dočtete se v našem rozhovoru.