Média

() (www.securitymagazin.cz) Přinášíme rozhovor s poslankyní ODS Janou Černochovou, která je žhavou kandidátkou na post ministra obrany po letošních volbách do Poslanecké sněmovny. Jak by vedla ministerstvo a co jsou hlavní úkoly na této pozici pro další 4 roky? Dočtete se v našem rozhovoru.

() (INFO.cz) Jednání zastupitelstva Prahy 2 začalo a hned po pár minutách jsme ho přerušili. Všichni jsme se namačkali do kanceláře starosty, který měl jako jediný starou televizi. Každou chvíli vypadával signál, ale koukali jsme na ni i tak v šoku a hltali každou informaci. Říkali, že ve vzduchu mohou být další letadla pilotovaná teroristy, která narazí do budov, tak jako v New Yorku a Washingtonu. Spekulovali, kde mohou ještě další teroristické skupiny zaútočit a co teď bude...

() (Týdeník FORUM) S poslankyní a starostkou ODS o bezpečnosti Česka, kterou ohrožuje (nejen) prezident. Jana Černochová se dlouhodobě v Poslanecké sněmovně věnuje tématům kolem obrany. Je přesvědčena o tom, že Česko by mělo začít dodržovat své závazky vůči NATO a dávat dvě procenta HDP na obranu. V rozhovoru pro Týdeník FORUM se jasně zastala prezidentem ostřelované Bezpečnostní informační služby a uvedla, že by uvítala základnu Severoatlantické aliance na českém území.