Média

() Vážený pane ministře, vaší pozornosti nemohly uniknout zprávy, o kterých nás již delší dobu informují nejen média, ale i samotní příslušníci policie, týkající se nepovedené zakázky na balistické vesty, problému s jejich počtem, praktickým využitím, kvalitou a podobně. Přitom právě na tomto místě ...

() První místopředsedkyně poslaneckého klubu ODS Jana Černochová říká, že posilování islámského vlivu je možné jen tehdy, pokud mu dáme prostor, a zánik křesťanského dědictví je možný jen tehdy, pokud jej necháme zaniknout my sami. Populisté mohou nahradit současnou zdiskreditovanou evropskou elitu. Likvidace EU, či oslabení vazeb v rámci Severoatlantické aliance dle ní rozhodně není v našem zájmu.

() Rusko navrhlo dvoudenní přestávku v bojích o Aleppo. Moskva tak reaguje na mezinárodní kritiku po vůbec nejhorších leteckých náletech na obklíčené město od začátku války v Sýrii. Sedmidenní příměří, které prosazují Spojené státy, je ale pro Kreml nepřijatelné. Kdo je zodpovědný za peklo v Aleppu? Může si Rusko jako velmoc dovolit cokoliv? A jak s ním vycházet? Téma Událostí, komentářů pro poslankyni Janu Černochovou. Rozebereme také nejnovější závěry mezinárodního týmu, který vyšetřuje havárii letu MH17.